T598B155K050ATE200
MFR.Part #
T598B155K050ATE200
JLCPCB Part #
C1856604
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 200mΩ@100kHz 50V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS