T598B107M004ATE0707280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T598B107M004ATE0707280
JLCPCB Part #
C4987268
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS