T598B107M004AHE055
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T598B107M004AHE055
JLCPCB Part #
C4951926
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 55mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors