T597S336M006APE200
MFR.Part #
T597S336M006APE200
JLCPCB Part #
C1869272
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 33uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS