T591V157M006ATE025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T591V157M006ATE025
JLCPCB Part #
C2158959
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 25mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS