T591D337M006ATE080
MFR.Part #
T591D337M006ATE080
JLCPCB Part #
C4982335
Description
-55℃~+125℃ 330uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS