T591D157M006ATE045
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T591D157M006ATE045
JLCPCB Part #
C1856597
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 45mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS