T591D107M010ATE025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T591D107M010ATE025
JLCPCB Part #
C2158612
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 25mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS