T591B225M050ATE150
MFR.Part #
T591B225M050ATE150
JLCPCB Part #
C1856580
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 2.2uF 50V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS