T591B157M006ATE055
MFR.Part #
T591B157M006ATE055
JLCPCB Part #
C4981980
Description
-55℃~+125℃ 150uF 55mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS