T591B107M006ATE0707280
MFR.Part #
T591B107M006ATE0707280
JLCPCB Part #
C2159506
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS