T551B827K006AH4251
MFR.Part #
T551B827K006AH4251
JLCPCB Part #
C1577299
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 820uF 90mΩ@100kHz ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors