T551B706M015AH
MFR.Part #
T551B706M015AH
JLCPCB Part #
C1577210
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ@100kHz 15V 70uF ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors