T551B706K015AT4251
MFR.Part #
T551B706K015AT4251
JLCPCB Part #
C1577751
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ@100kHz 15V 70uF ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors