T551B687K008AT4251
MFR.Part #
T551B687K008AT4251
JLCPCB Part #
C1577757
Description
-55℃~+125℃ 680uF 8V 90mΩ@100kHz ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors