T551B686M030AT4251
MFR.Part #
T551B686M030AT4251
JLCPCB Part #
C1577273
Description
-55℃~+125℃ 140mΩ@100kHz 30V 68uF ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors