T551B567M010AH4251
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T551B567M010AH4251
JLCPCB Part #
C1577054
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 560uF 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors