T551B506K025AH
MFR.Part #
T551B506K025AH
JLCPCB Part #
C1577047
Description
-55℃~+125℃ 170mΩ@100kHz 25V 50uF ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors