T551B476K050AT4251
MFR.Part #
T551B476K050AT4251
JLCPCB Part #
C1577769
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 47uF 50V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors