T551B406M030AH4251
MFR.Part #
T551B406M030AH4251
JLCPCB Part #
C4987915
Description
-55℃~+125℃ 170mΩ@100kHz 30V 40uF ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors