T551B406M030AH
MFR.Part #
T551B406M030AH
JLCPCB Part #
C1577205
Description
-55℃~+125℃ 170mΩ@100kHz 30V 40uF ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors