T551B397M015AH
MFR.Part #
T551B397M015AH
JLCPCB Part #
C1577206
Description
-55℃~+125℃ 15V 390uF 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors