T551B227M008AH
MFR.Part #
T551B227M008AH
JLCPCB Part #
C1577024
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ@100kHz 220uF 8V ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors