T551B206M060AH4251
MFR.Part #
T551B206M060AH4251
JLCPCB Part #
C1577479
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 20uF 60V ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors