T551B206K060AH
MFR.Part #
T551B206K060AH
JLCPCB Part #
C4985353
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 20uF 60V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors