T551B187K010AT4251
MFR.Part #
T551B187K010AT4251
JLCPCB Part #
C4950307
Description
-55℃~+125℃ 10V 110mΩ@100kHz 180uF ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors