T551B187K010AH
MFR.Part #
T551B187K010AH
JLCPCB Part #
C1577139
Description
-55℃~+125℃ 10V 110mΩ@100kHz 180uF ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors