T551B127M050AT4251
MFR.Part #
T551B127M050AT4251
JLCPCB Part #
C1577263
Description
-55℃~+125℃ 120uF 50V 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors