T551B127M015AH
MFR.Part #
T551B127M015AH
JLCPCB Part #
C4981702
Description
-55℃~+125℃ 110mΩ@100kHz 120uF 15V ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors