T551B127K050AT4251
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T551B127K050AT4251
JLCPCB Part #
C4987441
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 120uF 50V 90mΩ@100kHz ±10% Plugin,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors