T551B127K050AT
MFR.Part #
T551B127K050AT
JLCPCB Part #
C1577675
Description
-55℃~+125℃ 120uF 50V 90mΩ@100kHz ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors