T551B107M040AH4251
MFR.Part #
T551B107M040AH4251
JLCPCB Part #
C1577554
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ@100kHz 40V ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors