T551B107M010AH
MFR.Part #
T551B107M010AH
JLCPCB Part #
C1577196
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 140mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors