T551B107K040AH
MFR.Part #
T551B107K040AH
JLCPCB Part #
C1577038
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ@100kHz 40V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors