T551B107K025AH
MFR.Part #
T551B107K025AH
JLCPCB Part #
C4982502
Description
-55℃~+125℃ 100uF 190mΩ@100kHz 25V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors