T551B107K010AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T551B107K010AT
JLCPCB Part #
C1577679
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 140mΩ@100kHz ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors