T550B826K075AH
MFR.Part #
T550B826K075AH
JLCPCB Part #
C4952097
Description
-55℃~+105℃ 220mΩ@100kHz 75V 82uF ±10% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors