T550B756M075BH4252
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T550B756M075BH4252
JLCPCB Part #
C4982056
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±20% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors