T550B756M075AH
MFR.Part #
T550B756M075AH
JLCPCB Part #
C1577071
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors