T550B756K075TH
MFR.Part #
T550B756K075TH
JLCPCB Part #
C4950690
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±10% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors