T550B756K075BH42520100
MFR.Part #
T550B756K075BH42520100
JLCPCB Part #
C1577321
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±10% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors