T550B756K075AT42510100
MFR.Part #
T550B756K075AT42510100
JLCPCB Part #
C1577238
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±10% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors ROHS