T550B756K075AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T550B756K075AH
JLCPCB Part #
C1576345
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors