T550B256M100TH4251
MFR.Part #
T550B256M100TH4251
JLCPCB Part #
C1577628
Description
-55℃~+105℃ 100V 190mΩ@100kHz 25uF ±20% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors