T550B256M100AH4252
MFR.Part #
T550B256M100AH4252
JLCPCB Part #
C1577081
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 190mΩ@100kHz 25uF ±20% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors