T550B256K100AT42520100
MFR.Part #
T550B256K100AT42520100
JLCPCB Part #
C1577294
Description
-55℃~+105℃ 100V 190mΩ@100kHz 25uF ±10% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors ROHS