T550B256K100AH4251
MFR.Part #
T550B256K100AH4251
JLCPCB Part #
C2160944
Package
Plugin,D7.1xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 190mΩ@100kHz 25uF ±10% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors