T550B127M050AT
MFR.Part #
T550B127M050AT
JLCPCB Part #
C1577288
Package
Plugin,D7.1xL16.3mm
Description
-55℃~+105℃ 120uF 50V 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS