T550B127K050AH4250
MFR.Part #
T550B127K050AH4250
JLCPCB Part #
C4982203
Description
-55℃~+105℃ 120uF 50V 90mΩ@100kHz ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors