T550B127K040AT4251
MFR.Part #
T550B127K040AT4251
JLCPCB Part #
C4985204
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ@100kHz 120uF 40V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS